درباره ما

تاریخچه " مبلمان اداری جوان "

 

 

مجموعه مبلمان اداری جوان به عنوان یک واحد تولید کننده ایرانی در صنعت مبلمان، در سال 1379 به صورت رسمی آغاز به فعالیت نمود.

در سال های ابتدایی ،این مجموعه فعالیت خود را در زمینه تولید میزوصندلی ناهارخوری وغذاخوری و رستورانی با 4 نفر نیروی کار انسانی و با نام و برند "سبلان سیستم" آغاز کرد.

 رشد روزافزون این صنعت و افزایش تقاضای بازار و ارائه محصولات با کیفیت ،موجب گسترش کسب و کار این مجموعه گردید و در راستای همین موضوع ،مدیران مجموعه تصمیم گرفتند خط تولید خود را توسعه دهند و تولید صندلی اداری و صندلی کامپیوتر و صندلی چرخدار در دستور کار قرار گرفت و درسال 1387 پس از تغییرات اساسی در ساختار کلی و اساس نامه و زیرساخت ها، نام "جوان" به عنوان نام برند این مجموعه تولیدی و صنعتی انتخاب شد.

با گذشت زمان و رشد سریع بازار این صنعت و همچنین پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت چرخه تولید و نیاز و تقاضای مشتری، این مجموعه در سال 1395 سبد محصولات خود را توسعه بخشید و گام در مسیری جدید نهاد و با جوان سازی تجهیزات و به روزرسانی تکنولوژی خط تولید خود به مدرن ترین دستگاههای روز کشور ،در کنارتولید انواع مختلف صندلی اداری، اقدام به تولید مبلمان اداری چوبی از قبیل انواع میز اداری(میز MDFو میز با روکش وکیوم PVC) ،کتابخانه ،جلومبلی ،فایل ،کشو و انواع پارتیشن و ... نمود. درحال حاضراین شرکت بامدیریت "برادران محمدی" ،موفق به کسب استانداردهاوگواهینامه های ملی و بین المللی گردیده است که این موضوع نشان دهنده رعایت کامل اصول واستراتژي های کسب و کارمی باشدوانتخاب برند جوان به عنوان یکی از صد برند برترکشورازسوی اجلاس نشان منتخب درمردادماه سال 1401 و انتخاب مجموعه مبلمان اداری جوان به عنوان واحد نمونه استاندارد در سال 1402 به انتخاب سازمان ملی استاندارد مصداقی برصحت این ادعاهاست.

                                                   واحد نمونه استاندارد در سال 1402

 

تعداد 110 نفر نیروی انسانی مجرب وحرفه ای وآموزش دیده این مجموعه درکارخانه ای شامل سه سوله صنعتی با متراژ تقریبی مجموع 10000 متر مربع(یک هکتار) ،واقع در شهرک صنعتی پرند در40 کیلومتری جنوب غرب تهران مشغول به کارمی باشند.

 

 

مبلمان اداری جوان با حدود ربع قرن تجربه دراکثرشهرهای کشوردارای نمایندگی های فروش وخدمات پس ازفروش وپشتیبانی می باشد و جلب رضایت مشتری رابه عنوان مهمترین دارایی و سرمایه خود دانسته و با تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در قیاس با محصولات مشابه خارجی ، سهم قابل توجهی از بازار این صنعت وسیع رادراختیاردارد. به طوری که درسالهای اخیربرند "جوان" به نامی آشنادراین صنعت مبدل شده است.

 

سالن تولید میز اداری مبلمان اداری جوان  سالن تولید صندلی اداری مبلمان اداری جوان

 

 

امروزه مبلمان اداری جوان به عنوان تولید کننده ایرانی با بیش ازدودهه فعالیت وتجربه درزمینه تولید انواع مبلمان اداری ،میزاداری وصندلی اداری شامل سه خط تولید مجزا(خط تولید میز اداری ،خط تولید صندلی اداری وخط تولید مبلمان اداری و دکوراسیون اداری) توانسته اغلب نیازهای مشتریان این بازاررا برآورده نماید.

 

دستگاه روکش وکیوم pvc چوب مبلمان اداری جوان     دستگاه cnc جوب مبلمان اداری جوان

 

دستگاه برش چوب مبلمان اداری جوان     اپراتور دستگاه cnc مبلمان اداری جوان

 

یکی از ویژگی های مهم شرکت جوان همین دارابودن خط تولید کامل تجهیزات و نیازهای کامل یک "دفترکار"می باشد ومشتری بامراجعه به نمایندگی های مبلمان اداری جوان و یاسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری جوان علاوه برصرفه جویی در وقت وهزینه ،می تواند مجموعه کاملی از این تجهیزات را مشاهده و انتخاب وخریداری نماید.                                                                        

                      

All rights reserved for javan office furniture ©