سوالات متداول

سوالات متداول مبلمان اداری جوان

 

در این صفحه سعی کرده ایم سوالات متداول و پر تکرار مشتریان را به همراه پاسخ آنها جمع آوری نماییم

در صورتی که سوال مورد نظر شما در این لیست موجود نمی باشد می توانید از طریق راههای ارتباطی با جوان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

....................................................................................................

 

  • شرایط گارانتی محصولات جوان چیست؟

کلیه محصولات "صندلی جوان" شامل "سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش" هستند.این گارانتی شامل همه اجزای تشکیل دهنده صندلی به جز "روکش صندلی" می باشد. قطعات مکانیزم صندلی،جک صندلی،نشیمن صندلی ،تکیه گاه صندلی،چرخ ها و پایه چرخ دار(پنج پر) شامل گارانتی می باشند.لازم به ذکر است توضیحات کامل شرایط گارانتی در دفترچه ضمانت کلیه محصولات درج گردیده است. 

 

  • برای خدمات پس از فروش محصولات مبلمان اداری جوان به کجا مراجعه کنیم؟

مبلمان اداری جوان در بیشتر شهرهای کشور دارای نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش می باشد.برای دسترسی و اطلاع از شماره های تماس و آدرس این مراکز به لینک زیر مراجعه فرمایید. 

نمایندگی های مبلمان اداری جوان

 

  • آیا امکان خرید محصولات مبلمان اداری جوان به صورت مستقیم از کارخانه وجود دارد ؟ من در شهری زندگی میکنم که مبلمان اداری جوان در این شهر نمایندگی ندارد و قصد خرید یکی از محصولات شما را دارم.لطفا راهنمایی کنید.

بله.این امکان وجود دارد.ولی با توجه سیاست های مدیریت فروش و بازاریابی شرکت مبلمان اداری جوان چنانچه در شهر شما نمایندگی مبلمان اداری جوان وجود دارد خرید حتما باید از نمایندگی انجام پذیرد.لازم به ذکر است قیمت محصول در نمایندگی فروش و کارخانه هیچ تفاوتی ندارد.ضمن اینکه هزینه حمل محصول به عهده خریدار می باشد.در صورت تمایل به انجام این کار(خرید مستقیم مبلمان اداری از کارخانه) خرید شما از طرق مختلف باربری برای شما قابل ارسال خواهد بود که مسلّما با توجه به هزینه ارسال از تهران به شهرستان ،خرید از نزدیکترین نمایندگی جوان برای خریدار ،به صرفه می باشد.

 

 

  • آیا همه محصولات شما داری بسته بندی هستند؟

بله.کلیه محصولات با نایلون های حبابی و ضربه گیر پوشش داده شده و ارسال می گردند.لازم به ذکر است برخی از محصولات علاوه بر بسته بندی نایلون ضربه گیر دارای کارتن نیز می باشند.محصولاتی مثل صندلی T50 جوان یا صندلی 2020جوان و چند مدل دیگر دارای بسته بندی کارتن هستند.

 

بسته بندی صندلی T50

نمونه بسته بندی محصول

 

  • من فروشنده مبلمان اداری هستم و قصد همکاری با شرکت مبلمان اداری جوان را دارم.شرایط همکاری و اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شما به چه صورت است؟

مبلمان اداری جوان با کمال افتخار آماده همکاری با فعالان صنعت مبلمان اداری می باشد.برای اطلاع از شرایط همکاری و اخذ نمایندگی می توانید از طریق تماس مستقیم با مدیریت کارخانه جوان از شرایط و فرآیند این موضوع مطلع گردید تا پس از بررسی رزومه و درخواست همکاری شما و تایید از سوی مدیریت ادامه مراحل و شرایط عقد قرارداد به شما اعلام می گردد.میتوانید فرم درخواست را از طریق لینک زیر دانلود نموده و پس از پر کردن فرم ،آن را به آدرس ایمیل شرکت جوان(javanchair@gmail.com) ارسال نمایید.

فرم درخواست اخذ نمایندگی مبلمان اداری جوان

  • من یکی از محصولات مبلمان اداری جوان را خریداری نموده ام و قصد دارم خودم این محصول را مونتاژ و نصب کنم.آیا این امکان وجود دارد؟

مبلمان اداری جوان تولید کننده انواع مبلمان اداری از قبیل صندلی اداری،میز اداری و انواع دکوراسیون اداری می باشد.

صندلی های اداری جوان به صورت دو قسمت مجزا در بسته بندی قرار گرفته اند.قسمت اول که شامل نشیمن و پشتی صندلی می باشد و قسمت دوم شامل پایه چرخدار+جک صندلی (پنج پر کامل) در بسته بندی ارائه میگردند.برای آموزش نصب کامل قطعات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

آنباکس صندلی T50 جوان

اما درنصب محصولات "میز اداری" و "دکوراسیون اداری" (شامل کتابخانه و فایل و جلومبلی و ...) نیاز به یک نصاب دارای دانش تجربی و فنی در زمینه مربوطه می باشد.

 

  • لیست کامل محصولات مبلمان اداری جوان را از چه طریقی می توانم ببینم؟

از راههای عنوان شده می توانید به محصولات تولید شده مبلمان اداری جوان دسترسی پیدا کنید:

1-فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری جوان

2-صفحه مربوط به کاتالوگ محصولات در سایت مبلمان اداری جوان

3-مراجعه حضوری به محل کارخانه جوان و بازدید از نمایشگاه محصولات جوان

4-مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش مبلمان اداری جوان در شهر خود

 

  • تفاوت صندلی کارمندی و مدیریتی چیست؟

به طور کلی صندلی کارمندی و مدیریت از لحاظ ابعاد و کاربرد با هم تفاوت دارند.به عنوان مثال ابعاد و وزن صندلی مدیریتی معمولا بزرگترو سنگین تر از صندلی کارمندی می باشد.پشتی صندلی مدیریتی بلند تر از صندلی کارمندی است.در زیر دو نمونه از محصولات صندلی کارمندی و مدیریتی جوان برای شفافیت موضوع بحث نمایش داده شده است.

 

نمونه یک صندلی اداری مدیریتی

 

نمونه یک صندلی اداری کارمندی

 

صندلی مدیریتی صندلی کارمندی-صندلی کارشناسی

 

  • تفاوت فوم سرد و فوم گرم چیست؟ 

 برای تولید فوم از مواد پلیمری خاصی(ISO+POLY)استفاده می شود.این مواد در درون قالب در داخل کوره های مخصوص قرار می گیرند.همانطور که از نام آنها مشخص است فوم سرد در دمای پایین تر و فوم گرم در دمای بالاتر تولید می شوند.فوم سرد ، نرم تر ، دارای حالت ارتجاعی(دانسیته) بیشتر و احساس راحتی و طول عمر بالاتر می باشد.فوم گرم سفت تر و دارای حالت ارتجاعی بسیار کم است و پس از مدتی استفاده حالت خود را از دست می دهد.

به همین دلیل فوم سرد در صنعت مبلمان و خودرو سازی(صندلی خودرو) بسیار پرکاربرد تر از فوم گرم می باشد.ضمن اینکه باید به این نکته نیز اشاره کنیم که فوم سرد از لحاظ قیمت هم گران تر از فوم گرم است.

 

نمونه فوم گرم

 

نمونه فوم سرد

 

تفاوت فوم گرم و سرد فوم سرد و فوم گرم

همان گونه که در عکس بالا هم دیده می شود فوم سرد دارای سطح صاف و صیقلی می باشد ولی فوم گرم دارای زائده هایی کوچک و برآمده می باشد

All rights reserved for javan office furniture ©