حریم شخصی

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می دهید در سرورهای امن ما قرار می گیرد.

زمانیکه شما سایت را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود:

  • اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود.)
  • آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید. برای مثال www.google.com
  • تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.
  • صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش های مختلف مشخص کنیم و کمک می کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید تر نماییم.
زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نمایید.

هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده اید)، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

جوان تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم.

ما برای سرویس دهی بهتر برخی از داده‌های شخصی را پردازش و منعکس می‌کنیم. این امر به ویژه برای داده‌های زیر است

  نام کاربری ، آدرس پست الکترونیکی،شماره همراه و  رمز عبور

کاربران دیگر در هیچ صورت و هیچ زمانی قادر به مشاهده اطلاعات شما نخواهند بود. ما این اطلاعات را به اشخاص ثالث و هر منبع دیگری نخواهیم داد.

ممکن است برای کاربران به دلایل مختلف ایمیل و یا پیامک ارسال ‌کنیم از جمله برای ثبت نام، آگهی در مورد پیام‌های تازه دریافت شده و غیره. ایمیل‌ها و پیامک های ارسالی از سوی همکاران این وب سایت ذخیره می‌شوند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی WWW.JAVANCHAIR.IR است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال پیامک از شماره 10009611 و ادرس ایمیل JAVANCHAIR@GMAIL.COM  و خطوط رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.جوان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از ادرس مطرح شده و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند

All rights reserved for javan office furniture ©